sol

20 دلار پاداش solana برای کسانی که حساب بایننس دارند

بایننس با همکاری مجموعه سولانا تصمیم داره به مناسبت اضافه شدن توکن SOL به صرافی بایننس به ارزش 20 دلار (به ارزش بیشتر از 300 هزار تومان) ارز دیجیتال solana توزیع بکنه. از مزیت های این توزیع رایگان سکه این هست که نیازی به تائید هویت نداره و ما کاربران ایرانی هم میتونیم شرکت کنیم.
sol 
ابتدا وارد این لینک بشید
بعد با ایمیلی که اکانت بایننس دارید در کادر مربوطه وارد کنید و جایی که نوشته رفرال آی دی به قسمت داشبورد اکانت بایننس خودتون مراجعه کنید و کد رفرال که یک عدد 8 رقمی هست از توی اپلیکیشن و یا سایتش کپی کنید.
بعد هم عضو گروه تلگرام بشید و اکانت توئیتر رو فالو کنید و یوزرنیم خودتون رو در کادر مربوطه وارد کنید.
دوستان یه بخش در اخر داره و چندتا سوال بنام read the primer که آخر صحفه شو باز کنین باید بزنید استارت کنید بعد از انتخاب زبان و وارد کردن ایمیل و کد رفرال که زدین سوالات میاد که جواباش اینه
59000
Proof of history
0.4
All of above
بعد از پر کردن تمام کادر ها دکمه ثبت رو بزنید، صفحه مربوط به قوانین میاد که تیک اونها رو هم بزنید و موافقت کنید. در آخر لینک مخصوص معرفی شما رو میده که میتونید با دوستانتون به اشتراک بزارید و به ازای هر معرفی 2 دلار پاداش بهتون تعلق میگیره.
پروژه sol از پروژه های خوب هست و ارزش نگه داری رو داره می تونید تا سایت سولانا یه چرخی بزنید و متوجه کارهای این تیم بشید. این مطلب به صورت موقت اینجا نوشته شده چون فرصت شرکت در این توزیع رایگان سکه محدود هست، امیدوارم شما هم بتونید از این فرصت بهره مند بشید. ضمنا پاداش ها به اکانت بایننس شما اضافه خواهد شد.